ZEYTİN AĞACI
TELEFON : +90 312 472 98 98
40 YILI

AŞKIN

lezzet yolculuğu...

Kurumsal Bilgiler
Kurumsal Bilgiler
Usta Eller Eşsiz Lezzetler
Türk ve dünya mutfaklarının ana yemekleri, atıştırmalık sandviçler ya da bir dilim tatlı ile Zeytin Ağacı, aklınızdan geçen lezzetleri sizlere sunuyor.

Gün içinde leziz bir mola vermek istediğinizde, ailenizle birlikte keyif dolu bir akşam dilediğinizde Osmanlı mutfağının olağanüstü tatlarından, dünya mutfaklarının modern yemeklerine kadar tadı damağınızda kalacak anlar Zeytin Ağacı’nda sizi bekliyor. Usta ellerden çıkan soslarıyla daha leziz salataları, her hali bir başka güzel makarnaları, atıştırmalık seçenekleri ve çok daha fazlası ile Zeytin Ağacı’nda tek yapmanız gereken, birbirinden güzel tatlar arasından seçiminizi yapmak...

Hayatınızda tatlısından tuzlusuna enfes izler bırakan Zeytin Ağacı, özel günlerinizin anlamını yansıtacak pastalarıyla yaşamınızda hem lezzetiyle hem de mutluluğunuzu paylaşarak yer alıyor.

Ben hep " Eleştiriyi dost yapar, seven yapar, benim devamlılığımı isteyen insan yapar." diye düşünürüm.
CLD Cumhuriyet Lezzet Dünyası, CLD Cumhuriyet Halimbey Restoran ve diğer şirketlerimizi yönetmek için CLD Cumhuriyet Şirketler Grubu kurduk. Atalarımız 1925’ten bu yana bu işin emekçileriydi. 1981’den itibaren bize işverenliği nasip oldu. Biz üç kardeş Halim, Selim ve Hulusi bir araya gelerek aynı sektörde kendi işimizi kurduk. Zaman içerisinde 1100 kişiye iş vermeyi Cenab-ı Hak bize lütfetti. Halim Aksoy severek, beğenerek ve inanarak yemediği hiçbir şeyi müşterilerine sunmaz. Onun içindir ki kuruluş tarihinden bu yana müşterilerimizin, dostlarımızın işyerlerimizde gördüğü eksiği, kusuru veya hatayı bize ilettiği zaman onları hep ödüllendirmişimdir. Ben hep “Eleştiriyi dost yapar, seven yapar, benim devamlılığımı isteyen insan yapar.” diye düşünürüm. Bu sebeple bütün işyerlerimizde şu cümleleri görürsünüz; " Değerli müşterilerimiz bizi kendi halimize bırakmayınız lütfen uyarınız.", " Bizden alışveriş yapan bizim müşterilerimizdir. Hatamızı yüzümüze karşı söyleyen aynı zamanda dostumuzdur.", " Bizden aldığınız ürünlerde herhangi bir sıkıntı olduğunda bizi derhal arayın biz hemen geliriz, zira bu bize yapacağınız en büyük iyiliktir." bu sözler bizim misafirlerimizin görüşlerini önemsediğimizin en büyük kanıtıdır.

Halim Aksoy

CLD Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

Yukarı